Życzymy Państwu Zdrowych i Wesołych Świąt! W linku przesyłamy filmik z życzeniami od całej społeczności ZSO6. Zapraszamy do oglądania! ![]()
https://www.facebook.com/sp53gdynia/videos/1785001455222790

Klasa 4a i ich Wigilia Klasowa! ![]()
Śpiewaliśmy, rozmawialiśmy i przede wszystkim miło spędziliśmy ze sobą ten cenny, świąteczny czas!
Dziękujemy również rodzicom za zaangażowanie!

Szanowni Rodzice i Uczniowie! Przekazujemy informację o dyżurze psychologa i pedagoga w dniach
20.12.2021 - 22.12.2021:
poniedziałek - stacjonarnie 8.00 - 12.00 p. Wioletta Somnicka; online 11.00 - 15.00 p. Joanna Bożek
wtorek - online 8.00 - 12.00 p. Wioletta Somnicka; stacjonarnie 12.00 - 16.00 p. Joanna Bożek
środa - 8.00 - 12.00 - online p. Wioletta Somnicka, i p. Joanna Bożek
Uprzejmie prosimy o zgłaszanie zapotrzebowania w dzienniku elektronicznym.
Z pozdrowieniami i życzeniami zdrowia
Joanna Bożek
Wioletta Somnicka
Ogłaszamy wyniki konkursu „Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa”.
Każda praca była jedyna i niepowtarzalna, po długich naradach udało się wytypować zwycięzców.
Nagrody rzeczowe dla laureatów i dla wyróżnionych prac będą wręczane po 10 stycznia lub będą do odbioru w sekretariacie szkoły od 10 stycznia 2022r.
Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy!
I miejsce Hanna Żółkowska 2c, SP 45
II miejsce Maja Chyc 3c, SP 53
III miejsce Ada Michalak 2c, SP 53
III miejsce Anna Bisewska 2c, SP 53
Wyróżnienia:
1. Zuzia Olszewska 4a, SP 53
2. Małgosia Karczewska 2 SPN
3. Aleksander Żuchowski SP 31
4. Gabriela Grzybowska SP 45
5. Marcel Dziędziel 2c SP 53
6. Charlie Little 0 SPN
7. Damian Brechelka 0a SP 53
8. Sandra Biedrzycka 4a SP 53
9. Mateusz Jankowski „0” SPN
10. Sofiia Perevoshchikova 3c SP 53
11. Laura Gąsiorowska 2c SP 53
12. Blanka Szymańska 4a SP 53
13. Irena Malinka 4a SP 53












