Nasz pierwszy bal przebierańców. Gościliśmy księżniczki, królika, rycerza , ninja, batmana i wielu innych znakomitych gości . Tańce, konkursy, pyszne jedzenie sprawiły że zerówkowicze świetnie się bawili


Dzisiaj uczniowie klasy 1a stworzyli w grupach swoje własne ilustrowane słowniki w formie plakatu. Dzięki temu ćwiczyliśmy czytanie, pisanie oraz rozróżnianie samogłosek i spółgłosek.



Dnia 9 lutego o godz. 17.00 zapraszamy przedstawicieli klas na zebranie Rady Rodziców. Spotkanie odbędzie się w reżimie sanitarnym.
Co to jest krajobraz? Do czego służy lornetka? Klasa 1a na zajęciach terenowych


2c bawi się świetnie z ,, Detektywem Pozytywką”. Wczoraj każdy z nas był ilustratorem ulubionej zagadki. Samodzielnie stworzył metryczkę lektury. Za nami opis, a jutro ciąg dalszy zagadek tym razem w naszym wykonaniu. Ciekawe , czy pan Pozytywka im podoła








