Z przyjemnością informujemy, że świetliczaki z 2c wraz z p. Olą kochają czytanie , czego dowodem jest udział w projekcie:

Filmik dostępny w linku. Zapraszamy do obejrzenia! ![]()
https://www.facebook.com/sp53gdynia/videos/456061069494051

Z przyjemnością informujemy, że świetliczaki z 2c wraz z p. Olą kochają czytanie , czego dowodem jest udział w projekcie:

Filmik dostępny w linku. Zapraszamy do obejrzenia! ![]()
https://www.facebook.com/sp53gdynia/videos/456061069494051