Troszczymy się o nasze starszaki 🙂 Wymieniliśmy blaty w salach klas 4b i 4c, a dziś dotarły nowe krzesła. Będzie pięknie, a przede wszystkim wygodnie!

4a i ich szalone zabawy na zakończenie karnawału.

 

Dziś w obecności Pani Naczelnik Wydziału Kultury Miasta Gdyni Mai Wagner, radnej dzielnicy Wzgórza Św. Maksymiliana - p. Mirelli Babijczuk, p. Sylwii Śliwickiej - przewodniczącej Rady Rodziców, p. Katarzyny Lamży-Ogrodnik (reprezentującej męża - przewodniczącego rady Dzielnicy Wzgórze Św. Maksymiliana p. Wojciecha Ogrodnika), Janka Wiśniewskiego -przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego oraz klasy 4n i 3b odbyło się uroczyste otwarcie nowej przestrzeni w naszej szkole - miejsca relaksu i wyciszenia dla naszych uczniów. Dziękujemy!

Podkategorie