8 marca nasi uczniowie wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym ,,Świetlik”. Trzymamy kciuki za wyniki!

Dzisiaj zerówkę odwiedzili nietypowi goście. Dzięki Pani Izie mieliśmy okazję zobaczyć ,dotknąć a nawet powąchać żywe kurczęta . Dzieci były zachwycone🐥🐥🐥.

Dzień Kobiet w klasie 1 b.
Wyprawa do Amazonii, a po powrocie, życzenia i podarunki od chłopców .Bardzo dziękujemy 🥰🥰

Dzień Kobiet w 1a 🌷Wszystkie dziewczynki zostały obdarowane upominkami, a chłopcy zachowywali się jak prawdziwi dżentelmeni ❤️

Podkategorie