Nasza najlepsza pani Ania ❤️
Kreatywna sobota w szkole, której efektem są niezwykłe drzwi do naszej warsztatowni.
 

Na ten moment czekały nasze starszaki - zajęcia basenowe wróciły! 🌊🥰

 

Ze względu na trudną sytuację epidemiczną zapraszamy do rezerwacji konkretnej godziny. Dziękujemy!

Link do zapisów: https://sp53gdynia.pl/index.php/2287-dzien-otwarty

 

Kochani uczniowie dziękujemy za udział w konkursie ,, Kocham Gdynię". Szczególne gratulacje dla Ani B. uczennicy kl. 2c, Wiktorii S. uczennicy kl. 8a, Tomka M. ucznia kl. 5a i Stasia Ż. ucznia kl. 1b za zaangażowanie, kreatywność oraz wyobraźnię twórczą❤️🥳. Jesteście wspaniali👏. Mamy nadzieję, że Wasze życzenia urodzinowe dla naszego ukochanego miasta się spełnią.😍

Podkategorie