Do końca marca w naszej szkole odbędzie się zbiórka dla żołnierzy i wolontariuszy z Odessy.
Serdecznie zachęcamy! smile
 

Zakupy w IKEA oznaczają, że już niedługo pojawi się w naszej szkole zupełnie nowy gabinet do zajęć logopedycznych i rewalidacyjnych 🙂

Warsztaty z komunikacji w 4a i 4c 🚃 Warsztaty organizuje cyklicznie Metropolitalny Związek Komunikacyjny Zatoki Gdańskiej, a w naszej szkole poprowadził je inspektor Krzysztof Szkurłatowski. Celem zajęć było przekazanie uczniom informacji o zasadach bezpiecznego i kulturalnego podróżowania pojazdami komunikacji zbiorowej. W trakcie warsztatów uczniowie zapoznali się m.in. z praktyczną wiedzą dotyczącą komunikacji miejskiej, taryfą usług, nowinkami technicznymi. Poznali też ekologiczny aspekt korzystania z transportu publicznego.

Dzień bez plecaka wyszedł niesamowicie! ❣️ Kreatywność, pomysłowość i uśmiech na twarzach. Tak wyglądał nasz dzisiejszy dzień w szkole. 😁 Gratulacje dla naszych niesamowitych uczniów. 👏👏

Więcej zdjęć na naszym profilu na Fb: https://www.facebook.com/sp53gdynia 

 

Podkategorie