MAMY TO! Nasi chłopcy wywalczyli srebrny medal na Mistrzostwach Gdyni w dwa ognie.
W Sp nr 6 odbyły się Mistrzostwa Gdyni w dwa ognie, nasi chłopcy zajęli drugie miejsce i dzięki temu awansowali do półfinałów województwa pomorskiego. Sp 53 reprezentowali : 4a Kub O, Kuba W, 4b Stasiu, Dorian, Mateusz, Marcel 4c Maksymilian, Jacek 3 c Bartek, Tadeusz.

22 kwietnia uczniowie w naszej szkole obchodzili Światowy Dzień Ziemi. Przypomnieli sobie jak dbać o naszą planetę
.
Miały miejsce warsztaty ekologiczne oraz prace twórcze uczniów w formie plakatów.




Osoby zakwalifikowane do oddziału przedszkolnego prosimy o dostarczenie potwierdzenia woli przyjęcia w nieprzekraczalnym terminie do dnia 25. 04 do godz. 16:00 do sekretariatu szkoły.
Druk dostępny w systemie Vulkan lub TUTAJ
PROSIMY O UREGULOWANIE OPŁAT ZA POSIŁKI ZA M-C KWIECIEŃ
68,00 PLN
TERMIN PŁATNOŚCI UPŁYNĄŁ 8.04.2022
W PRZYPADKU DZIECI, KTÓRE MAJĄ ODLICZENIA Z TYTUŁU ODPISÓW PROSIMY O USTALENIE KWOTY DO ZAPŁATY TELEFONICZNIE Z SEKRETARIATEM SZKOŁY!
NUMER KONTA ZSO NR 6
PKO BP NR 64 1440 1026 0000 0000 1252 2347












