Nasi reprezentanci klas 2 brali udział w konkursie ortograficznym w SP Nr 6- Zosia, Wiktoria i Stefan. Łatwo nie było ale dzieciaki dały radę! BRAWO!![]()


Lekcja biologii w Oceanarium w Gdyni "Spotkanie z Morzem Bałtyckim" klasy 4a. ![]()
![]()



Skupienie, ćwiczenie małej motoryki, rozwijanie twórczości i wyobraźni przestrzennej... Czyli zabawy z gliną w klasie 3C ![]()

Podczas omawiania lektury „Czarna owieczka” uczniowie klasy 1a wykazali się dużą kreatywnością ![]()




Dzień Flagi![]()
![]()
.To święto, które ma wyrażać szacunek do flagi i symboli narodowych. Ustanowione przez sejm RP w 2004 r.






