Dziś odwiedził nas p. Robert. Jak zwykle bawiliśmy się świetnie :)

 

ROBOTYKA w naszej szkole , w nowej przestrzeni FutureLab! Świetlicowe układanie LEGO! Tworzymy samochodziki

 

Świetna inicjatywa dziewczynek z klasy 2a. Helenka, Laura, Zosia i Jagoda otworzyły „Sklepik Diamencik”, w którym można nabyć tatuaże, bransoletki, breloki, pompony i inne własnoręcznie wykonane gadżety. Zebrane pieniążki zostaną przeznaczone na karmę dla zwierzaków.

 

Jak poznajemy przyrodę? Wszystkimi zmysłami! Dziś klasa 4b testowała m.in. zmysł smaku.

 

Zeróweczka rozpoczęła udział w programie Archi-przygody, który przybliża zagadnienia związane z architekturą. ☺️ Program został przygotowany i jest realizowany przez Narodowe Centrum Kultury ☺️
Oto efekty ich pracy, bazy, schronienia i nabywanie umiejętności pracy zespołowe
 
 

 

 Z przyjemnością zapraszamy na kolejny semestr Uniwersytetu Dziecięcego.

W tym roku również nowość - Uniwersytet Maluszka dla młodszych dzieci w wieku 3-4 lat! 

 

 

 

 

Podkategorie