ROBOTYKA w naszej szkole , w nowej przestrzeni FutureLab! Świetlicowe układanie LEGO! Tworzymy samochodziki


Świetna inicjatywa dziewczynek z klasy 2a. Helenka, Laura, Zosia i Jagoda otworzyły „Sklepik Diamencik”, w którym można nabyć tatuaże, bransoletki, breloki, pompony i inne własnoręcznie wykonane gadżety. Zebrane pieniążki zostaną przeznaczone na karmę dla zwierzaków.


Jak poznajemy przyrodę? Wszystkimi zmysłami! Dziś klasa 4b testowała m.in. zmysł smaku.


Zeróweczka rozpoczęła udział w programie Archi-przygody, który przybliża zagadnienia związane z architekturą.
Program został przygotowany i jest realizowany przez Narodowe Centrum Kultury 
Oto efekty ich pracy, bazy, schronienia i nabywanie umiejętności pracy zespołowe










