ROBOTYKA w naszej szkole , w nowej przestrzeni FutureLab! Świetlicowe układanie LEGO! Tworzymy samochodziki


Świetna inicjatywa dziewczynek z klasy 2a. Helenka, Laura, Zosia i Jagoda otworzyły „Sklepik Diamencik”, w którym można nabyć tatuaże, bransoletki, breloki, pompony i inne własnoręcznie wykonane gadżety. Zebrane pieniążki zostaną przeznaczone na karmę dla zwierzaków.


Jak poznajemy przyrodę? Wszystkimi zmysłami! Dziś klasa 4b testowała m.in. zmysł smaku.




Z przyjemnością zapraszamy na kolejny semestr Uniwersytetu Dziecięcego.
W tym roku również nowość - Uniwersytet Maluszka dla młodszych dzieci w wieku 3-4 lat!








