Dziś Pani Kasia Szewczuk ( kierownik administracji) oraz Pan Piotrek Madejski ( nauczyciel wychowania fizycznego) odebrali Nagrody Predydenta za swoją pracę. Ogromnie gratulujemy i dziękujemy!

 

Dzisiaj w klasie 2a odbyły się warsztaty z Panią Psycholog, w trakcie których trenowaliśmy naszą uważność oraz poruszyliśmy bardzo ważne tematy, dotyczące poczucia odpowiedzialności za swoje postępowanie oraz budowania pozytywnych relacji między rówieśnikami. Dziękujemy Pani Asi za wspaniałe spotkanie!

 

Kolejne zajęcia kółka plastycznego mamy za sobą. Jest super energia.:)))))

 

Czwartkowe drzewa malowane folią. Każdy miał swój pomysł na tę pracę a każdy z nich był super :)

 

3a prezentuje gazetki klasowe. Zapoznajemy się z nowymi informacjami, a także współpracujemy w grupie i ćwiczymy umiejetność przemówień przed grupą koleżanek i kolegów.

 

 

Już od środy zapraszamy na wyczekane i ukochane zajęcia z p. Wojtkiem!

 

Z powodu choroby p. Magdy odwołujemy dzisiaj (10.10.2022) kółko eksperymentów. Za zmiany przepraszamy.

Podkategorie