Szanowni Państwo,

31 października oraz 2 listopada to w naszej szkole dni wolne od zajęć dydaktycznych. Zajęcia opiekuńcze dla uczniów klas 0-3 organizowane są zgodnie z informacjami, które otrzymali Państwo od wychowawców klas. 

Sekretariat szkoły w tych dniach czynny jest w godzinach 9.00-13.00.

 

Jedni rysują inni toczą zacięte bitwy a jeszcze inni układają wytrwale puzzle😀 Najważniejsze, że wszyscy świetnie się bawią podczas świetlicy

 

 

Owocowe szaszłyki w zerówce 🥰 Było pysznie, smakowicie i przede wszytskim zdrowo. Piramida zdrowego odżywiania również została opanowana.

 

Warsztaty stolarskie z panem Wojtkiem w klasie Ib. #laboratoriaprzyszłości

 

 

Czwartoklasiści przygotowali samodzielnie deszczomierze i wiatromierze  #nauczanieprzezdziałanie

 

 

Koleżanki i koledzy z naszej drugiej szkoły. Są fantastyczni!

Podkategorie