Dzisiaj klasa 2a skręcała i malowała karmniki, aby zadbać o naszych latających przyjaciół. Pracy było niemało, ale daliśmy radę! Zdobyliśmy nowe umiejętności techniczne oraz dowiedzieliśmy się wiele ciekawostek na temat drewna. Dziękujemy za wspaniałe warsztaty!
#laboratoriaprzyszłości


Ile wody jest w człowieku? Co pływa a co tonie? Skąd bierze się woda w kranie? Skąd bierze się woda w chmurze? Na te i inne pytania odpowiadała zerówka w trakcie pracy metodą projektu.
Badaliśmy, stworzyliśmy makiety jeziora i współpracowaliśmy ![]()


Drugi zjazd Uniwersytetu Dziecięcego już za nami. Pachnąca pianka do golenia, farby, patyczek i czarujemy sensoryczny, abstrakcyjny rysunek. Każdy widzi na nim coś innego
- to zajęcia plastyczno-sensoryczne. Tajemniczy świat cieni i półcieni, powstawanie tęczy i magiczna lampa - to zagadnienia eksperymentalnych "Sztuczek ze światłem". Było fantastycznie! Do zobaczenia w grudniu!





Za oknem śnieg, a 3a (podczas prezentacji gazetki o jesieni) przypomina w jaki sposób możemy zadbać o zwierzęta, przed zbliżająca się zimą.









