Na godzinie wychowawczej klasa 4 b rozmawiała o negatywnych skutkach picia energetyków.

Wyłoniono sześciu kandydatów do wyborów na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego.
Są to: Maks M. z klasy 6c, Maks L. z klasy 4c, Maks Ch. z klasy 4c, Julia M. z klasy 6b, Sara B. z klasy 6a i Damian T. z klasy 8n.
Kampania wyborcza potrwa od poniedziałku 16.10.2023 r. do piątku 27.10.2023 r.
Wybory odbędą się w poniedziałek 30.10.2023 r. w formie elektronicznej.

Klasa 1A wzięła udział w warsztatach stolarskich. Dzieci uczyły się piłować i szlifować deski. ![]()
![]()


Nowy gabinet psychologiczno-pedagogiczny zaczyna się wyłaniać
Kącik dla starszych uczniów już gotowy!



Zeróweczka 0a dziekuje za pogadankę "Cukierek "- czy można wziąć cukierka od nieznajomej osoby, otworzyć drzwi obcemu, wsiąść do auta przygodnego kierowcy- czyli znam zasady, jestem bezpieczny.
W klasie 1b w ramach komunikacji interpersonalnej Pani Pedagog rozmawiała z uczniami na temat tolerancji m. in. wobec kolegów i koleżanek , którzy przybyli do naszej ojczyzny z innych krajów. Okazało się, że uczniowie wiedzą co oznacza to słowo. Najczęściej padały takie sformułowania jak: życzliwość, pomoc, wyrozumiałość, akceptacja, szacunek, uprzejmość. W zmieniającej się rzeczywistości ważne jest by od najmłodszych lat uczyć uczniów empatii.


Współpraca, odpowiedzialność w zabawie
. Tak 1B realizuje elementy planu daltońskiego![]()



Przyrodnicy z 4b mierzą kierunek wiatru i sumę opadów za pomocą samodzielnie wykonanych przyrządów.








