Warsztaty świąteczne przygotowane przez Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami ❤️🌲

Klasa 7a podczas warsztatów z robienia świec.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Klasa 2a mogła stworzyć w świetlicy piękne, kolorowe bombki. 🎄😊

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! 👏🏻 Zuzanna Maliszewska uczennica klasy 5a zajęła 2 miejsce z układem z piłką w kategorii 2012 przybór na zawodach Aurora Cup w Bytomiu zorganizowanych przez OARTE - Stowarzyszenie artystyczno-gimnastyczne.

 

Pierwsza pomoc przedmedyczna, postępowanie w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia naszych uczniów - dziś popołudniu szkolili się nauczyciele.

 

 

Na sobotnim Kiermaszu Świątecznym, zakończonym Koncertem Bernarda Dornowskiego ex Czerwone Gitary, zebrano 8076,41 zł. Rada Rodziców przeznacza tę kwotę na zakup monitora interaktywnego! 

 

Podkategorie