Zeróweczka dowiedziała się dziś, które ptaki odlatują na zimę, a które zostają w Polsce. Rozmawialiśmy też o sposobach zwierząt na przetrwanie zimy. Na koniec dzieci wykonały piękne karmniki i barwne ptaszki.

Przed nami kolejny tydzień pełen wyzwań, a za nami pierwsza środa z postaciami z bajek, wiele ciekawych zadań 😁i wydarzeń klasowych

....bo w gabinecie PP nie tylko porusza się poważne tematy. Można naprawdę zrelaksować się, a przy okazji wystylizować piękną fryzurę 🙂

 

 

W piątek w klasie 3a pani pedagog rozmawiała z uczniami na temat bezpiecznej zabawy na śniegu, umiejętności działania w grupie, tolerancji i szacunku wobec siebie nawzajem podczas zabawy i nie tylko. Na koniec zrobiliśmy sobie "przyjazne " zdjęcia.

 

 

 

 

Kolejna lektura za nami. 2a zrobiła z plasteliny głównego bohatera - Cukierka. Nasze koty wyszły naprawdę pięknie! :) 

 

Uczniowie 1a i 1b w świetlicy wykonali piękne, papierowe dzieła! 

 

 

 

Pierwsza karnawałowa środa zaliczona ! 😁 A już w najbliższą środę widzimy się w strojach SUPERBOHATERÓW ☺️

 

 

Na historii w klasie 4a w tym tygodniu stworzyliśmy przykłady zamków i rycerzy średniowiecza. Przydały się też klocki LEGO.👍👍👍

Podkategorie