W dniu 17 stycznia uczniów klas 6b i 6c odwiedziły Panie Policjantki i poprowadziły pogadanki na temat cyberprzemocy, konsekwencji i odpowiedzialności młodych ludzi za stosowanie "hejtu" i przywłaszczania cudzej rzeczy.
Dziękujemy serdecznie Paniom Policjantkom za wspieranie naszej szkoły.

Nasz kolega z klasy 3a, Henio zdobył wyróżnienie w konkursie plastycznym „Mikołaj oczami dziecka”. Serdecznie gratulujemy! 🤩

Wspólne działanie, poszukiwanie informacji i samoocena w 7a. Układ odpornościowy w “pigułce”.

Klasa 1a dziękuje Pani Joannie Rynas za ciekawe spotkanie, podczas którego dzieci mogły dowiedzieć się na czym polega praca Radcy Prawnego.

Klasa 2c przygotowała w świetlicy zakładki do książek z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka. 👵👴

W gabinecie PP odbyło się spotkanie "Pogaduchy na poduchach ", w którym udział wzięli chłopcy z klasy 3a . Rozmawialiśmy o koleżeństwie, współpracy w grupie, akceptacji i szacunku.
 
 
 

 

Uwaga! Zapisy na warsztaty wydłużamy do 16 stycznia! Uczniowie płacą tylko za materiały. Serdecznie zapraszamy!

 

Podkategorie