Podczas zajęć z techniki uczniowie klas 5 przygotowali smaczne tosty pełne zdrowych warzyw
Dziękujemy Rodzicom za pomoc!




Jestem taka dumna![]()
![]()
Moi zdobywcy w konkursie matematycznym " Leon" ( sesja jesienna) . Brawa dla Wojtusia Puch za zdobycie 5 miejsca . Gratuluję i dziękuję dzieciom i rodzicom z 2a.

Klasa 4c wybrała się dziś do Pucka na zajęcia w hucie szkła. Uczniowie wykonali kolorowe mozaiki.





Pola Adamska(klub Arka Gdynia) z klasy 4a zdobyła w Mistrzostwach Województwa Pomorskiego u12, 3miejsce w singlu i drugie w deblu w ten weekend ,Pola była najmłodszą zawodniczką która tak daleko doszła w tym turnieju. Gratulujemy ! ![]()

Wczoraj w SP53 i SP49 obchodziliśmy Dzień Św. Patryka. Dziś także rozstrzygnęliśmy konkurs plastyczno- językowy z okazji tego Święta. Gratulujemy wszystkim Laureatom
![]()
![]()
![]()










