Kurs Porozumienie bez przemocy. Dzięki Pani Lucynce uczniowie kl. 3 a poznali i doskonalili umiejętność skutecznej komunikacji budującej współpracę i porozumienie.

Na zajęciach z chemii trochę mieszania - lekcja o roztworach, mieszaninach i rozpuszczaniu substancji. Dobrze mieć pomocnika ![]()


Z podziękowaniami dla Rady Rodziców za interaktywny monitor oraz dla p.Mariusza za instalację ![]()

Dziękujemy Pani Lucynce za spotkanie na temat metody komunikacji wg Porozumienia bez przemocy. Dzieci dowiedziały się co oznacza komunikacja językiem żyrafy i językiem szakala.


W klasie 4a Pani Wiola przeprowadziła warsztaty o tolerancji. Dziękujemy.

Matematyka na boisku - czemu nie, przecież na dworze lepiej się myśli. Projekt "Myśląca Klasa" w 6c.







