Dziś odbyło się spotkanie samorządu szkolnego z panią dyrektor w naszej bibliotece. Uczniowie przedstawili swoje pomysły oraz zaplanowali nadchodzące wydarzenia, które z pewnością ożywią naszą szkolną społeczność. Pani dyrektor z zainteresowaniem wysłuchała wszystkich sugestii. Wierzymy, że wspólna praca przyniesie pozytywne efekty i sprawi, że nasza szkoła stanie się jeszcze lepszym miejscem! ![]()


Składniki pogody i ich pomiary. Dzięki szkolnej stacji meteorologicznej higrometr czy deszczomierz nie mają przed nami tajemnic.

Zapraszamy na naszego facebooka do obejrzenia obszernej relacji z w pierwszych otwartych Mistrzostw Gdyni w Biegach Przeszkodowych, w których nasza reprezentacja wywalczyła aż 3 medale!
W sobotę witamy się z Państwem relacją z wczorajszych warsztatów stolarskich z p. Piotrkiem w 2b ![]()
![]()
Pięknego dnia!



UNIWERSYTET DZIECIĘCY wystartował! Pani Agnieszka Nowicka zabrała studentów do pracowni krawieckiej, w której powstały pluszowe dynie, a pani Gosia Onasch do warsztatowni na naukowe eksperymenty
. Dziękujemy Rada Dzielnicy Wzgórze za wsparcie projektu.














