W ramach projektu "Rodzic ekspertem zawodu " klasę 2a odwiedził dziś Tata Kajetana.
Pan kmdr ppor.Hubert Doliński służy w Marynarce Wojennej i z wielką pasją opowiadał nam o zakresie czynności i obowiązków, o okrętach, mundurach i sprzęcie żołnierzy.
Takie spotkania to przede wszystkim najlepszy sposób realizacji treści z zakresu doradztwa zawodowego, to także refleksja dzieci i stymulowanie ich pro- zawodowych marzeń.
Panu Hubertowi bardzo dziękujemy za spotkanie.

Klasa Vc „testowała” dziś jako pierwsza z klas tworzone na szkolnym strychu studio nagrań. Efekty zaprezentujemy wkrótce. 🎶🎤🎵

 

 

Zebranie rady rodziców odbędzie się dnia
20.11.2924 o godzinie 17.00.
 
Obecność obowiązkowa, będziemy omawiali sprawy związane z Kiermaszem Świątecznym, proszę o zapewnienie przedstawiciela w każdej klasie.
 
Z wyrazami szacunku
Sylwia Śliwicka

Lekturka spod chmurki w 1a- "Księżniczka na ziarnku grochu" Hans Christian Andersen. Uczniowie wiedzą, że nie należy oceniać ludzi tylko na podstawie wyglądu.

 

Na zajęciach Flo-plastycznych tworzyliśmy pachnące obrazy ☺️ 💐
 

Dzieci z zerówki dziś miały okazję zostać chemikami. Fluorescencja zrobiła na nas ogromne wrażenie. Na warsztatach zapoznaliśmy sie z najciekawszymi tajnikami wiedzy oraz wykonaliśmy ciekawe, świecące eksperymenty. Każdy miał okazję wykonać własnego slime. Może zostaniemy chemikami ?

Chłopcy z naszej szkoły brali udział w Mistrzostwach Gdyni w Koszykówce 3x3 w kategorii Igrzyska dzieci. Po bardzo wyrównanej walce w grupie, nie udało się awansować do finału. Mieliśmy możliwość grania na normalnym wymiarowym boisku. Nasza reprezentacja w składzie: kap Franek 6c, Jan 6b, Julek i Filip P 5b. Wielkie brawa za walkę.

Podkategorie