Klasa 1a korzystając z pięknej pogody odbyła warsztaty ogrodnicze ... Różnorodne doniczki skomponowane przez uczniów będą zdobić nasze klasowe parapety.Czego tam nie ma?! - kwiatki, zioła, a nawet ogórki i rzodkiewka! Nasionka, cebulki, ziemia, słonko i woda... to musi się udać!! ![]()





Nasi uczniowie bardzo chętnie biorą udział w wielu konkursach i zdobywają punktowane miejsca
jesteśmy z Was dumni - 3a!



Uczniowie 2b chętnie biorą udział w konkursach szkolnych, międzyszkolnych i ogólnopolskich i mają już swoje pierwsze sukcesy. ![]()
![]()

W świetlicy zerówka poczuła wiosnę. Przyleciały do nas chyba wszystkie bociany!![]()





Jesteśmy ogromnie dumni!!! Wojtek Puch zajął 1 miejsce w ogólnopolskim konkursie matematycznym Leon. W pierwszej dziesiątce znalazła się jeszcze wyjątkowa grupa naszych uczennic i uczniów: Piotrek G., Basia G., Henio S., Marianka S., Gucio R. oraz Leon K. Gratulacje ![]()




