Bardzo miło nam poinformować, że zostaliśmy zgłoszeni do plebiscytu SZKOŁA NA MEDAL.

Nie wiemy, kto z Państwa nas nominował, ale ogromnie dziękujemy !

a teraz prosimy o głosy w takim razie ;)
https://dziennikbaltycki.pl/…/szkola-podstawowa-nr-53,2658…/

23 października klasy pierwsze i zeróweczki wybrały się do teatru na spektakl 'Baśnie polskie". Mimo wyjątkowo złej pogody dotarliśmy bezpiecznie, humory dopisywały i przedstawienie bardzo się podobało!

Takie jesienne cuda tworzą najwspanialsze dzieciaki z klasy IIA!

22 października grupa OA poznała zasady zdrowego odżywania. teoria poszła im jak widać doskonale, czas na praktykę!

 

Zerówkowicze dzielnie pracowali nad makietami miast:

18 października  klasa 0a i 0b wraz z klasą 0,1 i 2 ze Szkoły dla Dzieci Niedosłyszących wybrały się na Kamienną Górę. Zaopatrzeni w lornetki obserwowaliśmy panoramę Gdyni i Zatokę Gdańską:

Zajęcia plastyczne w wykonaniu klasy 1 c zawsze owocują pięknymi pracami oraz dobrą zabawą! 17 października żeby nie było nudno, własnoręcznie wykonaliśmy stempelki z ziemniaków.

 

Innowacja "Angielski przy okazji" i nauka fizyki - dwa w jednym. 18 października lasa 0b badała właściwości magnetyczne ciał... po angielsku.

Podkategorie