Co roku jesteśmy dla Hospicjum im. św. Wawrzyńca. Piękny to czas zadumy, ale i dar czasu...

 

W dniach 30 i 31 października wszystkie klasy naszej szkoły brały udział w pierwszych z cyklu warsztatów poświęconych kulturze krajów anglojęzycznych. Poznały historię tego zwyczaju, uczestniczyły w eksperymentach i świetnie się bawiły :)

Przypominamy, iż najbliższy piątek 2 listopada jest dniem wolnym od zajęć lekcyjnych.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 53 przyjmie do pracy na stanowisku nauczyciela wspomagającego w oddziale przedszkolnym, w pełnym wymiarze godzin.

CV oraz listy motywacyjne prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

W piątek 26 października klasa 2a z p. Danusią i z p. Justyną nocowała w szkolnej świetlicy:

Klasa 2a wzięła 24 października udział w warsztatach edukacyjnych,, Żyj zdrowo na sportowo”, które odbyły się w Obserwatorium Zmian- GdyniaInfoBox. Już wiemy, że musimy zmienić przyzwyczajenia i zachowania komunikacyjne np. z samochodu przesiąść się na rower,hulajnogę , skuter, autobus ,trolejbus .Kochani, do celu możemy dojść na własnych nogach.

Dziękujemy wszystkim Państwu za dary dla psów i kotów ze schroniska.

Są Państwo wspaniali!

A takie kundelki stworzyli dzisiaj zerówkowicze:

 

24 października klasa VA brała udział w zajęciach "Uczymy się żyć bez przemocy" w Obserwatorium Zmian. Po warsztatach była jeszcze chwila na wcielenie się w budowniczych miasta ;)

Podkategorie