W imieniu jednego z naszych uczniów zapraszamy na zbiórkę naborową chłopców z klas 4-5 już jutro o 10:00!

Wczoraj Pani Kasia Bańcerek (wychowawczyni zeróweczki) wraz z p. dyrektor uczestniczyły w spotkaniu dotyczącym klasy patronackiej Uniwersytetu WSB Merito w Gdańsku. Poznały zasoby uczelni, z których będą mogli korzystać nasi uczniowie w ramach realizacji projektu. Będzie się działo w zerówce ![]()


Dzisiaj klasa 1b rozpoczęła "Dziką klasę". Poznawaliśmy gatunki drzew, rośliny , grzyby . Tworzyliśmy leśną mandalę a na koniec cudownie wypoczywaliśmy w hamakach. Pani Kasiu dziękujemy za wspaniałe zajęcia.










