Klasa 1b wczoraj robiła z papieru motyle, które są symbolem ludzi Głuchych oraz rozmawiała na temat osób niedosłyszących i Głuchych. ![]()
![]()
#MiędzynarodowyDzieńGłuchych

Czwartaczki opusciły dzis szkolne ławki. Na lekcji w terenie testujemy lornetki
#naukaprzezdziałanie

Julka z 6B ze swoją drużyną z Gdańskiej Szkoły Szermierki trafiła do finałowej ósemki podczas XII Międzynarodowego Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Gdańska we florecie i tym samym znalazła się w TOP 8 najlepiej punktowanych zawodników.
Gratulujemy sukcesu!

Klasy 0A i 1A wspólnie wzięły udział w Akcji Sprzątania Świata i uzbrojone w worki oraz rękawiczki wybrały się do pobliskiego lasu.









