Na początku ferii prosiliśmy o nadsyłanie lub przynoszenie na nośniku krótkich filmów 🎥 „jak spędziłeś ferie”, które zaprezentujemy na kanale naszej szkolnej TV 📺. Wydłużamy termin nadsyłania ich do wtorku- 13 lutego. Krótkie filmy z telefonu, aparatu lub kamery (na pendrive) można przynosić do sali 16 lub wysłać za pomocą weetransfera, dysku google itp. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Dziękujemy za wszystkie nadesłane filmy i czekamy na kolejne! ⛵️🌏⛷️🎿⛸️

W klasie 4c powstawały kreatywne prace związane z kulturą średniowiecza. Poznawaliśmy części zamków oraz wyposażenia rycerzy. Lubimy takie zadania.

https://drive.google.com/file/d/174ZYfs9-QRzPvPFdl_ZPImpE94kpr6zW/view?fbclid=IwAR0SxS-70FTz60a_uyfDKH_HfR8-Yd2E2XtPjYrgkFlnleulvTPlGV4qey8

Po raz kolejny zapraszamy na fantastyczne warsztaty! Uczestnicy pokrywają tylko koszt materiałów.

Czym jest grawitacji i ciśnienie ? Dzięki niezwykłemu doświadczeniu wyjaśniliśmy sobie nieznane pojęcia😄

Ciąg dalszy spotkania klasy 6b z Panią Policjantką i kontynuacja tematu o cyberprzemocy.
Dziękujemy Pani Ani 🙂

Dziękujemy serdecznie mamie Pawła, która podczas wizyty w zeróweczce opowiedziała o swoim zawodzie - biologa. Było mnóstwo nowinek o roślinkach i masa ciekawych okazów do obejrzenia. Dziękujemy również za upominek- szklarnie dla zasianej przez dzieci bazylii.

Podkategorie