Mimo zimowej aury, wciąż mamy jesień. Więc dziś 0a stworzyła piękne drzewa w barwach jesiennych.




Wieczorem uczą się nauczyciele
Staramy się nadążyć za naszymi uczennicami i uczniami. Właśnie rozpoczęliśmy szkolenie: "Korzyści i zagrożenia wynikające z AI. Poznanie stron i aplikacji wspomagających pracę nauczyciela oraz uczenie się ucznia. Położenie szczególnego nacisku na poprawne metodycznie wykorzystywanie narzędzi."

Dzisiaj klasa 3na i 4 b brały udział w warsztatach „Prawa Dziecka” w Centrum SPILNO w Gdyni. Uczniowie z zaangażowaniem wykonywali kolejne zadania i z entuzjazmem dzielili się wynikami swojej zgodnej i twórczej pracy. Z uśmiechem na ustach, upominkami w rękach i wiedzą w głowach zakończyliśmy spotkanie.















