4 lutego szkoliliśmy się w edukacji prawnej i obywatelskiej w Ministerstwie Sprawiedliwości w Warszawie.

Zaczęliśmy pracę nad Kapsułą Czasu. Przygotowujemy listy do rówieśników z przyszłości, życzenia, rysunki itd.


12.02 obchodzimy Tłusty Czwartek - najsłodszy dzień w roku!
Z tej okazji maluszki z klas 0-1 miały słodkie i zdrowe warsztaty szyciowe



Drodzy Rodzice
serdecznie prosimy o uregulowanie zaległych płatności za obiady
za miesiąc styczeń w wysokości 54 zł







