24 lutego przypada to wyjątkowe święto ;) W naszej szkole nie mogło przejść bez echa!

24 lutego artyści z grupy 0 mieszali barwy podstawowe dla uzyskania barw pochodnych przy pomocy instrukcji. W efekcie stworzyli piękne prace plastyczne! ![]()


Prace konkursowe prosimy przynosić do świetlicowej "Trzynastki" :)











