Dzisiaj klasa 4b uczestniczyła w fantastycznych warsztatach z dr Maciejem Dębskim z Fundacja Dbam o Mój Zasięg dotyczących ich aktywności w sieci oraz cyberprzemocy. Ogromnie dziękujemy!

Już jest !!! Świąteczny kalendarz zerówki ![]()
a w nim dużooo zadań do wykonania.
.

Chłopcy sportowcy, medaliści, Franek i Tadek z klasy 1b.
Gratulacje, życzymy Wam wielu sukcesów! ![]()

To już ostatni ( prawie
) akcent podsumowujący unijny projekt „Odnaleźć Błękit”. Czy nam się to uda? Czy zdobędziemy certyfikat UE i dołączymy do elitarnego grona European Blue School? Wiedzę zdobyliśmy na pewno
. Zapraszamy do wspólnego oglądania ![]()











