


W 1b lubimy matematykę a jeszcze bardziej lubimy grać w karty Grabowskiego!


Omawianie lektury "Psie troski" w klasie 2a składało się z kilku aktywności. Rozpoczęliśmy tydzień od rozmowy na temat treści książki, opisywaliśmy bohaterów i wydarzenia, mówiliśmy o odpowiedzialności i potrzebach zwierząt. Zrobiliśmy lapbooki, pracę plastyczną, było dyktando szeptanie z pieskiem w treści, a na koniec tygodnia finał- spotkanie z psami naszych uczniów. Dziękuję serdecznie rodzicom za poświęcony czas, energię oraz ważne wiadomości i ciekawostki jakie dotyczą posiadania psa.


Klasy 1a i 2a przywołują wiosnę! Wspólnym plakatem, "Wiosennymi porządkami" u Bolka i Lolka i miło spędzonym czasem ![]()





Diliara z klasy 6c zajęła pierwsze miejsce w Konkursie Muzyki Filmowej i Rozrywkowej organizowanym przez Szkołę Muzyczną im. Z. Noskowskiego w Gdyni. To kolejny sukces w kolekcji naszej utalentowanej uczennicy. Gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia pięknego występu! ![]()
![]()



