W naszej szkole (ze względu na wycieczki szkolne) Pierwszy Dzień Wiosny obchodzimy 22.03 (środa). Samorząd Uczniowski zaprasza do udziału w konkursie na szaloną fryzurę i kolorowy strój w tym dniu. ![]()
![]()
![]()




Dziś na zajęciach Flo-plastycznych poznaliśmy anyż i czarny bez, stworzyliśmy z nich piękne kwiatki


Nasz Pan Mariusz od muzyki potrzebuje sprzętu, więc nasza niezawodna Pani Sylwia - przewodnicząca Rady Rodziców wzięła sprawy w swoje ręce. Narysowała, wydrukowała, przyniosła i jest! Tak pięknej zbiórki jeszcze u nas nie było. W imieniu dzieci dziękujemy i będziemy wdzięczni za wsparcie

Zosia i Zuzia postanowiły upiększyć…kosz na śmieci w 3B i stworzyły wspólnie „Śmieciojada”. Brawo Dziewczynki za pomysłowość i chęci.








