Zeróweczkę odwiedziły Pani Magda z foczką Paro.
Dzieci mogły poprzytulać się do Paro i powierzyć jej swoje sekrety. Porozmawialiśmy o emocjach jakie nam towarzyszyły w trakcie tulenia się do foczki. Paro też wyczuwała nasze nastroje.
Dziękujemy Pani Madzi i foczce za wspaniałe doświadczenie 

W miniony weekend Malina brała udział w ogólnopolskim turnieju karate IKO Warsaw Open, gdzie startowało ponad 400 zawodników z kilku krajów Eurpojeskich.
Malina, reprezentując Pomorski Klub Karate Kyokushin, wygrała wszystkie swoje walki i zajęła I miejsce.
To drugi turniej w ostatnim czasie, który Malina wygrała (poprzednio również zwyciężyła 7.10, w turnieju podobnej wielkości w Ciechanowie).
W ten sposób, trenując karate od 3 lat, powiększyła swoją pokaźną kolekcję pucharów za zwycięstwa i podia w kumite.
Przed nią jeszcze starty w Rumii i Włocławku, które są częścią przygotowań do Mistrzostw Europy w Bułgarii, w maju 2024, gdzie mamy nadzieję, że uda się wystartować i reprezentować Polskę.
Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!

Pomocnicy Mikołaja z klasy 5A, 5C, 7A i 7N zadbali o świąteczny klimat w naszej szkole! 



Spotkanie z Morzem Bałtyckim w 2c. Tym razem pogoda nie pokrzyżowała nam planów wyjścia do Akwarium.

Już czeka na dzieci
jak każdego roku w naszej klasie pojawia się kalendarz świąteczny na który wszyscy bardzo czekają. 2 a postanowiła sprawić również radość swoim rodzicom i dla nich też mamy kalendarz.








