Uczniowie z 2b i 1na spędzili cudowny dzień w Ośrodku Hipoterapii w Gdyni.
Największą atrakcją było oczywiście głaskanie i czyszczenie koni
Uczniowie bardzo chętnie słuchali opowieści o koniach. Poznali też wszystkich mieszkańców stajni i dowiedzieli się, na czym polega prawidłowa pielęgnacja i żywienie konia. Zapoznali się też z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa podczas kontaktu z tymi dużymi pięknymi zwierzętami![]()



Dziś na j. angielskim w 4a było smacznie i zdrowo czyli przygotowujemy, opisujemy i zajadamy zdrowe posiłki.



Dzięki współpracy i zaangażowaniu Uczniowie z klasy 7a stworzyli własne "mapy". Dzięki nim dowiedzieli się jakie rośliny uprawia się w Polsce.


12 marca 2024 r. (wtorek) w godzinach 17.00-18.00 odbędą się konsultacje z nauczycielami.
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych rodziców i opiekunów.








