Za nami Ogólnopolski Konkurs Matematyczny - Leon. Gratulujemy laureatom: Maciejowi M., Olafowi Sz., Szymonowi R., Leonowi K., Wojciechowi P. 🏆🏅👏

Zeróweczka i klasa 3a witali pierwszy dzien wiosny we wspólnej zabawie terenowej "W poszukiwaniu wiosny". Uczniowie współpracowali w parach odgadując zagadki wiosenne. Świetnie się bawili, uczyli oraz mieli możliwość nawiązania nowych przyjaźni.

Dzisiaj w klasie 4b odbyły się zajęcia na temat godności osobistej, szacunku i hejtu.

Zeróweczkę odwiedziła mama Marianki- Pani stomatolog. Dzieci już wiedzą jak należy dbać o zęby oraz do czego służą narzędzia dentystyczne. Dziękujemy za wizytę.

W naszej szkole jest wielu wspaniałych matematyków! Szymon Rodwald z klasy 5b - 3 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym Leon. Gratulacje!

Na prośbę Rodziców trzecioklasistów prosimy Rodziców uczniów klas 4 i 5 o przynoszenie wycenionych i podpisanych alb do Pierwszej Komunii w celu sprzedania młodszym dzieciom. Na korytarzu na parterze czeka przygotowany wieszak.

Zapraszamy do oglądania relacji filmowej z wycieczki do Pucka klasy 4C, która powstała w ramach programu naszej szkolnej TV 🎥

Wycieczka klasy 4c do Pucka

Podkategorie