Kolejny turniej piłkarski- dziś zmierzyliśmy się na boiskach Arki. Chłopaki dali czadu i zajęli ostatecznie 3 miejsce w turnieju!
Brawo!![]()

Nasze p-p przerwy.
Przestrzeń integracji międzyszkolnej, strefa ciszy, miejsce twórczej pracy i wesołej zabawy 


Zapraszamy do oglądania relacji filmowej z wycieczki klasy 4c do Adventure Park. Zachęcamy do subskrybowania kanału YouTube naszej szkolnej telewizji! ![]()
![]()
![]()
https://www.youtube.com/watch?v=puQVA02iiz4
"Komunikacja w sytuacjach trudnych i konfliktowych" - dziś Radę Pedagogicznej naszej szkoły szkoli Gdyński Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli











