Z okazji Święta Książki uczniowie 1b zrobili okładkę do swojej książki.

Kolejny turniej piłkarski- dziś zmierzyliśmy się na boiskach Arki. Chłopaki dali czadu i zajęli ostatecznie 3 miejsce w turnieju!😍 Brawo!👏

Nasze p-p przerwy.
Przestrzeń integracji międzyszkolnej, strefa ciszy, miejsce twórczej pracy i wesołej zabawy 🙂
 

Zapraszamy do oglądania relacji filmowej z wycieczki klasy 4c do Adventure Park. Zachęcamy do subskrybowania kanału YouTube naszej szkolnej telewizji! 🎥📺🎞️

https://www.youtube.com/watch?v=puQVA02iiz4

 

Dzień Ziemi i Eko Stworki w 1a - praca w zespołach

 

"Komunikacja w sytuacjach trudnych i konfliktowych" - dziś Radę Pedagogicznej naszej szkoły szkoli Gdyński Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli

Podkategorie