Spotkanie z panem Leszkiem Blanikiem i zwiedzanie AWFiS

20 listopada klasy Oa i Ob miały wyjątkową okazję do odwiedzin w AWFiS w Gdańsku. Po uczelni oprowadził nas trener klasy mistrzowskiej w katedrze Lekkiej Atletyki Pan Mirosław Piątek. Obejrzeliśmy super nowoczesną Halę im. L. Blanika i spotkaliśmy samego mistrza. Olaf i Ivan spróbowali swoich sił w judo, obejrzeliśmy treningi koszykówki, lekkoatletyki i tańca. Na ostatnim wybieraliśmy najlepiej tańczącą parę. Największą radość naszym uczniom sprawiła oczywiście możliwość samodzielnego wypróbowania obiektów sportowych! Dziękujemy p. Madejskiemu za zorganizowanie super wycieczki, a dziewczynom z klasy II liceum za pomoc przy naszych najmłodszych!

Facebook

Instagram

 

Partnerzy szkoły

 

BIP

seo joomla
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd