Piknik sąsiedzki już za nami!

W sobotę 19 maja po raz drugi został zorganizowany na terenie boiska ZSO nr 6 w Gdyni Piknik Sąsiedzki. Jak na prawdziwy piknik przystało było barwnie i wesoło. Przyjazna atmosfera i dobry humor szybko stawały się zaraźliwe. Zarówno dzieci jak i rodzice mogli rywalizować ze sobą podczas rozgrywek sportowych. Po ogromnym wysiłku fizycznym wszyscy częstowali się kiełbaskami z grilla i karkówką, którą zapewniła Rada Rodziców
i organizatorzy pikniku. Notabene podawał ją pan Lisakowski - jeden z naszych rodziców. Masterchef przygotował także deser- szpajze i zimne napoje. Dzieci mogły do woli korzystać z różnych atrakcji. Największym zainteresowaniem cieszyły się eksperymenty przygotowane przez Bystrzaka pod czujnym okiem naszych koleżanek. Radość była ogromna, a zabawa udana.
 
Danuta Durowska
 

Facebook

Instagram

 

Partnerzy szkoły

 

BIP

seo joomla
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd