26 kwietnia po raz kolejny rozśpiewana gdyńska młodzież spotkała się w Szkole Podstawowej nr 53 na Konkursie Piosenki Europejskiej. Impreza realizowana jest we współpracy z Klubem Marynarki Wojennej RP  "Riwiera".  Trzydziestu  uczestników konkursu rywalizowało w czterech kategoriach: soliści i zespoły z klas 4-6 szkoły podstawowej oraz soliści i zespoły z klasy 7 szkoły podstawowej i klas gimnazjalnych. Wysłuchaliśmy utworów  z repertuaru artystów europejskich, od lat 60-tych po najnowsze hity, w językach : polskim, angielskim, francuskim, niemieckim i włoskim. Tradycyjnie pozostawiliśmy  wokalistom i ich opiekunom  dużą swobodę w wyborze piosenek. W programie koncertu pojawiły się utwory z repertuaru Edith Piaf, Albano, Rihanny, Adele, Skaldów, zespołu Dwa plus jeden, Margaret, a nawet musicalowy hit ze słynnych "Nędzników ". Koncert prowadziły wokalistki z zespołu wokalnego MW RP, działającego przy Klubie "Riwiera ", a przedstawiciel zespołu wziął udział w pracach jury konkursowego. Młodzi wokaliści ,uwiecznieni na wspólnym zdjęciu, dzieląc się wrażeniami, chwalili niepowtarzalną atmosferę i profesjonalne przygotowanie Konkursu. Na koniec wyniki konkursu:
Szkoła Podstawowa - klasy 4-6
Soliści :
Beata Franiak - Tytuł Laureata
Zuzanna Polańska -   Wyróżnienie
Natasza Cibart      -    Wyróżnienie
Zespoły:
zespół wokalny "Revival"-Tytuł Laureata
zespół "Po remoncie " ( Junior Kwartet ) -Wyróżnienie
SP klasy 7 i Gimnazjum
Soliści:
Anna Andruszkiewicz - Tytuł Laureata
Bernadetta Czekaj - Nagroda Specjalna
Ewa Wiśniewska - Wyróżnienie
Anna Konarzewska - Wyróżnienie
Lila Weber              -  Wyróżnienie
Zespoły:
Tytułu Laureata nie przyznano.
Zespół "Czar-Dasz"- Wyróżnienie