Szkoły podstawowe 53 i 49  zostały zaproszone przez Yacht klub Stal Gdynia do konkursu plastycznego, będącego jedną z wielu form współpracy między Szkolą a Yacht Klubem. Pan Sławomir Wierzchowski w imieniu Yacht Klubu przekazał nagrody na ręce Dyrektor p. Jolanty Kasperek – Sut.

Jury w składzie: pani wicedyrektor I. Paszkiewicz, nauczycielka plastyki Anna Tarasiewicz, polonistka Anna Gosińska i logopeda Małgorzata Folkierska – Żukowska, obejrzało około 100 prac plastycznych. Wybór  był trudny,  gdyż poziom prac był wysoki a konkurencja między klasami 0-7 bardzo duża.

Ostatecznie postanowiono nagrodzić następujących uczniów:

Gustawa Bronk z kl. 0c

Blankę Szymańską z kl. 0A

Macieja Pachowiaka z kl. 4A

Wszystkim nagrodzonym oraz pozostałym autorom pięknych prac serdecznie gratulujemy, zachęcamy do rozwijania talentów plastycznych  i zapraszamy do kolejnych konkursów.

Opr. Małgorzata Folkierska - Żukowska