W minionym tygodniu nasi najmłodsi uczniowie przeżyli najważniejsze wydarzenie swojej drogi edukacyjnej. Nasi kochani pierwszoklasiści zostali pasowani przez p. dyrektor J. Kasperek- Sut na pełnoprawnych uczniów naszej szkoły. Wpierw dzieci musiały wykazać się samodzielnością i współpracą wykonując przygotowane przez p. J. Łomżę i D. Durowską wyzwania. Wszystkie dzieci doskonale sobie poradziły z wyznaczonymi zadaniami i doskonale się przy tym bawiły. Nasi najmłodsi dali również pokaz swoich talentów wokalnych i tanecznych w przygotowanym wraz z wychowawczyniami krótkim programie artystycznym. Życzenia dzieciom składali starci uczniowie z klasy II i V. Po pasowaniu każdy pierwszak otrzymał słodki upominek przygotowany przez młodszych kolegów z klas 0a i 0b. Dziękujemy p. A. Grabowskiej - Stosik i M. Zasadzińskiej za pyszne upominki. Tradycyjnie już o oprawę artystyczną zadbali p. A. Tarasiewicz (dekoracje, pamiątkowe tuby) oraz p. Sz. Lewandowski (oprawa muzyczna, nagłośnienie).

Dziękujemy serdecznie wszystkim Rodzicom za obecność i wsparcie swoich pociech w tak ważnym dla nich dniu.