Drodzy Państwo,

informujemy, że w związku z zaistniałą sytuacją zmianie ulega sposób potwierdzenia woli przyjęcia do oddziału 0 naszej placówki.

W dniu dzisiejszym po godzinie 15:00 , po zalogowaniu się do systemu mogą Państwo sprawdzić, czy dziecko zostało zakwalifikowane do oddziału 0  naszej szkoły, można także potwierdzić zakwalifikowanie w dniu jutrzejszym w godz. 9:00-15:00 pod następującym numerem telefonu: 501-459-312.

Ponadto na tablicy informacyjnej w budynku szkoły zostaną wywieszone listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych, ale ze względu na zagrożenie epidemiologiczne prosimy skorzystać do wcześniej zaproponowanych rozwiązań zdalnego sprawdzania bez pojawiania się w szkole.

Potwierdzenia woli przyjęcia dokonują Państwo elektronicznie, po zalogowaniu się do systemu. Wersję papierową dokumentu dostarczą Państwo do szkoły, gdy będzie to możliwe.

Dziękujemy za zrozumienie.