Pedagog szkolny - Joanna Bożek

Jestem pedagogiem, psychologiem, terapeutką zajęciową, instruktorką jogi. Uwielbiam wędrówki górskie i mogę poszczycić się zdobyciem Korony Gór Polski. W międzyczasie czytam różne gatunki książek. Kilka lat temu rozpoczęłam przygodę z jogą i pilatesem. Jestem wolontariuszką akcyjną i pracownikiem Bursztynowej Przystani – hospicjum dziecięcego. Czynnie uczestniczę w życiu naszego miasta. Przeżyłam przygodę bycia koordynatorem wolontariatu przy Red Bull Air Race 2014. Natomiast w 2016 współorganizowałam wyprawę "Marzenia na szlak", podczas której wraz z 9 niepełnosprawnymi członkami stowarzyszenia "COOLawi" i ich opiekunami szaleliśmy po karkonoskich szlakach zdobywając 3 szczyty. To wszystko kształtuje mnie w pracy szkolnej z dziećmi oraz młodzieżą. Staram się przekazywać swoje wartości i pasje w działaniu, by dzieciaki i ich rodzice nie tylko wiedzieli czym zajmuje się osoba mająca wpływ na wychowanie, ale byli uczestnikami tych doświadczeń.