Dzień Otwarty 2019

SP nr 53 ponownie otwiera swoje drzwi!

W sobotę, 9 marca 2019 r.  w godz. 10:00-14:00 będzie można odwiedzić  i zwiedzić Szkołę Podstawową nr 53 na Wzgórzu Św. Maksymiliana w Gdyni.

Tak, jak przed rokiem zapraszamy do udziału w naszej loterii fantowej i wielu atrakcjach przygotowanych przez nauczycieli SP nr 53 w Gdyni. Jak zawsze będzie to sobota pod znakiem pracy twórczej, eksperymentu i dobrej zabawy. Zapraszamy do wzięcia udziału w zajęciach edukacyjnych rozwijających kreatywność, przygotowaliśmy: zajęcia logopedii na wesoło, eksperymenty, warsztaty matematyczne, potyczki językowe, zabawy z tablicą interaktywną. Tradycyjnie, nie zabraknie zajęć o charakterze twórczym, bo przecież "wszyscy jesteśmy artystami". Na deser zostawiamy zajęcia sportowe z koszykarkami klubu Basket Gdynia.

Wymienione działania to tylko część tego, co będzie można przeżyć w SP nr 53  w sobotę, 9 marca.

Już teraz gorąco zapraszamy!

 

Facebook

Instagram

 

Partnerzy szkoły

 

BIP

seo joomla
DMC Firewall is a Joomla Security extension!