Psycholog szkolny

Joanna Barbarewicz - psycholog szkolny

Jestem psychologiem (ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Gdańskim i studia podyplomowe z zakresu psychologii klinicznej na Uniwersytecie Medycznym w Gdańsku) i psychoterapeutą (w trakcie szkolenia). Moja praca oznacza dla mnie przede wszystkim spotkanie z drugim człowiekiem (małym i dużym) i towarzyszenie mu w osobistej drodze jego rozwoju. W drugim człowieku zachwyca mnie jego niepowtarzalność dotycząca jego myśli, emocji, doświadczeń zmysłowych, świadomości samego siebie i swoich doświadczeń.Ważna dla mnie jest sfera wartości, akceptacja dziecka i bliska z nim wieź. W pracy z dziećmi wykorzystuję elementy różnych podejść. Po pracy interesują mnie języki obce (mówię biegle w j. włoskim i j.angielskim), poznawanie nowych miejsc, kultur, ludzi. Odnajduję przyjemność w twórczym spędzaniu czasu i przebywaniu ze zwierzętami.Prywatnie jestem w związku małżeńskim, jestem mamą.

W szkole prowadzę zajęcia indywidualne oraz grupowe dla uczniów oraz konsultacje dla rodziców.