Małgorzata Onasch-Ptaszyńska
dyrektor szkoły
Anna Gosińska
wicedyrektor szkoły
- Bielska Małgorzata: pedagog specjalny, technika, plastyka, wychowawczyni klasy 1NB
- Bień Tadeusz: biologia, informatyka, zajęcia komputerowe - urlop
- Bańcerek Katarzyna - wychowawczyni klasy 3a, wychowawca świetlicy
- Czubak Magdalena: matematyka, wychowawczyni klasy 5b
- Ćwiklińska Aneta - religia
- Danielowska Anna – wychowawczyni klasy 1a, wychowawca świetlicy
- Dobke-Buszman Małgorzata – język angielski, historia, e-Twinning
- Domagalska Jolanta – matematyka, wdż
- Dominiak Małgorzata: edukacja wczesnoszkolna, wychowawczyni klasy 2na, wychowawczyni świetlicy
- Dulak Joanna: wychowawca świetlicy
- Durowska Danuta: wczesna edukacja, historia, WOS, wychowawczyni kl. 1b, wychowawczyni świetlicy
- Dzwonkowska-Elminowska Klaudia: religia
- Fryszka Paweł: wychowawca świetlicy, etyka
- Galińska Olimpia: j. polski, wychowawca kl. 4b
- Gocel Małgorzata - nauczyciel współorganizujący kształcenie 6a, wychowawca świetlicy
- Gosińska Anna: wczesna edukacja, wychowawczyni klasy 2nb
- Grabowska-Stosik Aleksandra: wczesna edukacja, wychowawczyni kl. 3b, religia, etyka
- Gradowska Anna: historia, WOS, wychowanie do życia w rodzinie, wychowawczyni świetlicy
- Gutowska Dominika: j. polski
- Hyży Hanna: urlop
- Jarzembowska Agata– wychowawca świetlicy
- Kajetaniak Anna: wychowawczyni kl. 5a, język angielski
- Kamiński Bartosz – wf, wychowawca świetlicy
- Kapusta Katarzyna: wychowawczyni klasy VII na, rewalidacja
- Kasperek-Sut Jolanta: chemia
- Kitłowska-Kurpiel Marzena: język polski, logopedia, wychowawczyni kl. 6nb
- Kołosowska Kamila– rewalidacja
- Kotula Kinga - logopedia
- Kondrat Anna – nauczyciel współorganizujący kształcenie IB
- Kowalczyk Mariusz: edukacja muzyczna, muzyka, informatyka, gimnastyka korekcyjna, wychowawca kl.4c
- Kozieł Katarzyna: urlop
- Łomża Justyna: wychowawca klasy 3NB, wychowawczyni świetlicy, rewalidacja
- Madejski Piotr: wychowanie fizyczne, wychowawca klasy VIa
- Malarewicz Grażyna – fizyka
- Manelska Dorota– j.niemiecki
- Michna Patryk: wychowanie fizyczne, rewalidacja
- Murczak Lucyna: nauczyciel współorganizujący kształcenie w klasie 3a, rewalidacja, pedagog specjalny
- Natucka Magdalena: j. angielski, wychowawca kl. 1NA
- Nowicka Agnieszka– psycholog
- Onasch- Ptaszyńska Małgorzata: przyroda, geografia, edukacja wczesnoszkolna
- Pankau Anna: urlop
- Petek Agnieszka: wczesna edukacja, wychowawczyni kl. 2b, j. angielski
- Podgórska Aleksandra: matematyka, edb, wychowawczyni kl. 6C
- Popiołek Anna: edukacja wczesnokszkolna, wychowawczyni kl. 2c
- Powajbo-Gromadzka Magdalena: j. angielski, wychowawczyni kl. 6na
- Pranga Jolanta: wychowawczyni świetlicy - urlop
- Reder Agnieszka: , wychowanie przedszkolne, wychowawca klasy 0N, j. angielski
- Roman Urszula – wychowanie przedszkolne, wychowawczyni klasy Oa
- Sacewicz Maja- nauczyciel współorganizujący kształcenie 4c, logopedia
- Skrodziuk Zofia: biblioteka
- Skrzypniak Karolina: urlop
- Somnicka Wioletta: pedagog szkolny
- Sosnowska Aleksandra: wychowawczyni kl. 5c, wychowanie fizyczne, nauczycielka świetlicy
- Stefaniak Grażyna: j. polski, wychowawczyni klasy 7a
- Sularz Iwona- nauczyciel współorganizujący kształcenie 7a, rewalidacja
- Szafrańska Agata: fizyka, matematyka, informatyka, zajęcia komputerowe - urlop
- Szemplińska Justyna: nauczycielka współorganizująca kształcenie w kl. 4b, wychowawczyni świetlicy
- Szumińska Hanna: wychowanie fizyczne, wychowawczyni kl.6b, wychowawczyni świetlicy, rewalidacja
- Szymichowska Magdalena: przyroda, geografia, wychowawczyni klasy 5n
- Syrokwarz Monika– wychowawca świetlicy
- Taranda Katarzyna: j. polski, wychowawczyni kl. 8N
- Wilmański Paweł: j. niemiecki
- Wojtek-Tarasiewicz Anna: plastyka, technika
- Wysocka Aleksandra: logopedia, nauczyciel współorganizujący kształcenie w kl.4a
- Zasadzińska Magdalena: wczesna edukacja, wychowawczyni klasy 2a, , rewalidacja
- Zegarlicka Edyta: wczesna edukacja - urlop
- Zydorek Hanna: przyroda, biologia, chemia, wychowawczyni kl.4a