DYREKCJA I NAUCZYCIELE

Jolanta Kasperek - Sut

dyrektor szkoły

 

Iwona Paszkiewicz

wicedyrektor szkoły

 

  1. Abramowicz Adrianna: matematyka, informatyka, wychowawca kl.VIIc
  2. Andrys Ewa: j. francuski, edb
  3. Baranowska Beata: rewalidacja
  4. Barbarewicz Joanna: psycholog
  5. Bień Tadeusz: biologia, informatyka
  6. Błajek Alicja: matematyka, wychowawca kl IVa
  7. Bożek Joanna: pedagog
  8. Czubak Magdalena: matematyka, wychowawca kl. IIIA
  9. Dominiak Małgorzata: wychowanie przedszkolne kl. 0c
  10. Dydek Katarzyna: wychowanie fizyczne
  11. Durowska Danuta: wczesna edukacja, historia, WOS, wychowawca kl. Ia
  12. Folkierska-Żukowska Małgorzata: logopeda
  13. Gosińska Anna: j. polski, rewalidacja, wychowawca kl. Vc
  14. Grabowska-Stosik Aleksandra: wychowanie przedszkolne 0b, religia, etyka,
  15. Gradowska Anna: historia, WOS, wychowanie do życia w rodzinie, wychowawca kl. IIGN
  16. Grunwald Monika: wczesna edukacja, j. angielski, wychowawca kl. IIIc
  17. Hyży Hanna: religia, wychowanie do życia w rodzinie
  18. Jellonnek Justyna: historia, WOS
  19. Kadelska Barbara: biblioteka
  20. Kasperek-Sut Jolanta: chemia
  21. Kitłowska-Kurpiel Marzena: logopedia
  22. Klepacka-Drzazga Barbara- urlop zdrowotny
  23. Korczak Katarzyna: j. angielski
  24. Kucik Katarzyna: j. angielski
  25. Lewandowski Szymon: muzyka, zaj. artystyczne
  26. Łomża Justyna: wczesna edukacja, wychowawca kl. Ic
  27. Madejski Piotr: wychowanie fizyczne
  28. Michna Patryk: wychowanie fizyczne
  29. Motyńska Joanna: j. niemiecki, j. hiszpański
  30. Natucka Magdalena: j. angielski
  31. Pankau Anna: wczesna edukacja, wychowawca kl. IIc
  32. Paszkiewicz Iwona: j. polski, rewalidacja
  33. Pietruczuk Katarzyna: geografia, przyroda, edb, wychowawca kl IILN i IIILN
  34. Sadowska Janina: chemia
  35. Skrodziuk Zofia: j. polski, wychowawca kl. ILN
  36. Stefaniak Grażyna: j. polski, wychowawca kl. IIa
  37. Szafrańska Agata: fizyka
  38. Szemplińska Justyna: nauczyciel wspomagający kl. Ia
  39. Szumińska Hanna- urlop zdrowotny
  40. Taranda Katarzyna: j. polski, wychowawca kl. IIIB
  41. Wagner Maja- urlop wychowawczy
  42. Wojtek-Tarasiewicz Anna: plastyka, technika, zaj. techniczne, WOK, wychowawca kl. IIb
  43. Zasadzińska Magdalena: wychowanie przedszkolne 0a
  44. Żmich Ireneusz: fizyka

Facebook

Instagram

Partnerzy szkoły

 

BIP

Our website is protected by DMC Firewall!