DYREKCJA I NAUCZYCIELE

Jolanta Kasperek - Sut

dyrektor szkoły

 

Iwona Paszkiewicz

wicedyrektor szkoły

 

  1. Andrys Ewa: j. francuski,
  2. Baranowska Beata: rewalidacja
  3. Barbarewicz Joanna: psycholog
  4. Bień Tadeusz: biologia, informatyka
  5. Błajek Alicja: matematyka, wychowawca kl Va
  6. Bożek Joanna: pedagog
  7. Czubak Magdalena: matematyka
  8. Dominiak Małgorzata: edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. Ic, wychowawca świetlicy
  9. Dydek Katarzyna: wychowanie fizyczne, j. angielski
  10. Durowska Danuta: wczesna edukacja, historia, WOS, wychowawca kl. II a, wychowawca świetlicy
  11. Folkierska-Żukowska Małgorzata: logopeda
  12. Gładysz-Biszko Anna: chemia
  13. Gosińska Anna: j. polski, rewalidacja, wychowawca kl. VIc
  14. Grabowska-Stosik Aleksandra: wczesna edukacja, wychowawca kl. I b, religia, etyka,wychowawca świetlicy
  15. Gradowska Anna: historia, WOS, wychowanie do życia w rodzinie, wychowawca kl. IIIGN
  16. Grunwald Monika: wczesna edukacja, j. angielski, wychowawca kl.0c
  17. Jakubowska Małgorzata: wychowawca  świetlicy
  18. Hyży Hanna: religia, wychowanie do życia w rodzinie
  19. Kadelska Barbara: biblioteka
  20. Kasperek-Sut Jolanta: chemia
  21. Kitłowska-Kurpiel Marzena: logopedia
  22. Korczak Katarzyna: j. angielski
  23. Lewandowski Szymon: muzyka, zaj. artystyczne
  24. Łomża Justyna: wczesna edukacja, wychowawca kl. IIc
  25. Madejski Piotr: wychowanie fizyczne
  26. Michna Patryk: wychowanie fizyczne
  27. Mikołajczak Hanna: j. angielski, wychowawca świetlicy
  28. Motyńska Joanna: j. niemiecki, j. hiszpański
  29. Natucka Magdalena: edukacja wczesnoszkolna 0 a, j. angielski
  30. Onasch- Ptaszyńska Małgorzata: wczesna edukacja 0b, wychowawca świetlicy, przyroda, geografia, wychowawca świetlicy
  31. Pankau Anna: wczesna edukacja, wychowawca kl. IIIc, wychowawca świetlicy
  32. Paszkiewicz Iwona: j. polski, rewalidacja
  33. Pietruczuk Katarzyna: geografia, przyroda, edb, wychowawca kl III LN
  34. Pranga Jolanta: wczesna edukacja, wychowawca kl. Ic, wychowawca świetlicy
  35. Sadowska Janina: chemia
  36. Skrodziuk Zofia: j. polski, wychowawca kl. II LN, wychowawca świetlicy
  37. Stefaniak Grażyna: j. polski, rewalidacja, wychowawca kl. IIa,
  38. Szafrańska Agata: fizyka
  39. Szemplińska Justyna: nauczyciel wspomagający kl. IIa, wychowawca świetlicy
  40. Szumińska Hanna- wychowanie fizyczne, wychowawca VIIIc
  41. Taranda Katarzyna: j. polski, wychowawca kl. IVc
  42. Wagner Maja- urlop wychowawczy
  43. Wojtek-Tarasiewicz Anna: plastyka, technika, zaj. techniczne, WOK, wychowawca kl. IIIb, wychowawca świetlicy
  44. Zasadzińska Magdalena: wczesna edukacja kl. Ia, wychowawca świetlicy

Facebook

Instagram

Partnerzy szkoły

 

BIP

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd