Boże Narodzenie to wyjątkowy, magiczny czas, a każdy moment poświęcony na tworzenie świątecznych ozdób, potęguje ten klimat. Świąteczne przygotowania w naszej szkole zawsze tworzą niepowtarzalną atmosferę.

W tym roku 8-go grudnia odbył się Kiermasz   Świąteczny.

Wszyscy włożyli wiele serca i pracy w przygotowania, zapewniając miłą świąteczną atmosferę, która wszystkim się udzieliła.

Na Kiermaszu można było zaopatrzyć się w świąteczne upominki i wypieki wykonane przez dzieci, rodziców, nauczycieli, babcie i przyjaciół naszej szkoły.

Pomysły wykonania kartek świątecznych, stroików, bombek, wdzięcznie wyglądających choinek i przeróżnych ozdób choinkowych przeszły nasze wyobrażenia.

W imieniu Rady Rodziców, dzieci i pracowników naszej szkoły, pragniemy serdecznie podziękować wszystkim zaangażowanym w przygotowanie ozdób, słodkości oraz pracę podczas świątecznego kiermaszu.

Dzięki Waszej wspaniałej pracy kiermasz przygotowany był perfekcyjnie, a zebrana  kwota,  3580,03 zł,  przerosła nasze oczekiwania.

Podziękowania kierujemy również do osób kupujących, którzy swoją hojnością wsparli nasze przedsięwzięcie.

Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia towarzyszą Państwu przez cały następny rok. Życzymy, aby był to rok szczęśliwy i obfity w osobiste doznania, spełnił marzenia oraz by przyniósł wiele satysfakcji z dokonań Państwa dzieci.

Rada Rodziców ZSO nr 6