Dzień Otwarty moduł

SP nr 53 ponownie otwiera swoje drzwi!

W sobotę, 10 marca 2018 r.  w godz. 10:00-14:00 będzie można odwiedzić  i zwiedzić nowopowstałą Szkołę Podstawową nr 53 na Wzgórzu Św. Maksymiliana w Gdyni.

Tak, jak przed rokiem będzie to sobota pod znakiem sportu, eksperymentu i dobrej zabawy. W tym roku będzie można odbyć trening koszykówki z Katarzyną Dydek, ponadto spotkać się z trenerami klubów: Basket Gdynia, Yacht Klub Stal Gdynia, czy Akademii Piłkarskiej Pomorzanin.

Oprócz wspaniałych gości, nauczyciele i rodzice SP nr 53 przygotowali wiele innych atrakcji, między innymi: kolorowe doświadczenia chemiczne, warsztaty matematyczne dla małych i dużych, angielskie i francuskie potyczki językowe. Tradycyjnie nie zabraknie zajęć o charakterze twórczym, bo przecież "wszyscy jesteśmy artystami".

Wymienione działania to tylko część tego, co będzie można przeżyć w SP nr 53  w sobotę -10 marca.

Już teraz gorąco zapraszamy!

DZIEŃ OTWARTY SP nr 53

CO? i GDZIE?,  CZYLI NASZ PROGRAM

PARTER

• SALA 9 INDYWIDUALNE PORADY PSYCHOLOGICZNE
  • DUŻA SALA GIMNASTYCZNA  ZAJĘCIA SPORTOWE Z UDZIAŁEM KOSZYKAREK BASKET  90 GDYNIA  ORAZ PIŁKA NOŻNA Z POMORZANINEM
  • MAŁA SALA GIMNASTYCZNA YACHT KLUB STAL GDYNIA
  • ŚWIETLICA SZKOLNA SPOTKANIE Z PANIĄ DYREKTOR JOLANTĄ KASPEREK –SUT-  GODZ. 12.00

I PIĘTRO

• SALA 13  „WSZYSCY JESTEŚMY ARTYSTAMI”
  • SALA 14  WARSZTATY MATEMATYCZNE DLA STARSZYCH DZIECI
  • SALA 16   DRUKOWANIE W 3D

KORYTARZ I PIĘTRA

• ZATRZYMANE W KADRZE – FOTOGRAFIA

II PIĘTRO

• SALA 20  LOGOPEDIA NA WESOŁO
  • SALA 21  KOLOROWE DOŚWIADCZENIA CHEMICZNE
  • SALA 22  POKAZY Z ELEKTRYCZNOŚCI
  • SALA 24  POTYCZKI JĘZYKOWE DLA MAŁYCH I DUŻYCH
  • SALA 25 EKSPERYMENTY PRZYRODNICZE –  ZAJĘCIA Z BYSTRZAKIEM
  • SALA 26 UCZYMY SIĘ I BAWIMY Z TABLICĄ INTERAKTYWNĄ

III PIĘTRO

• SALA 30  „KREATYWNA PEDAGOGIKA”
  • SALA 31  „AKTYWNI, KREATYWNI I POZYTYWNI” – ZAJĘCIA Z EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ  KLASY   0 – III
  • SALA 32   POZNAJEMY JĘZYK MIGOWY
  • SALA 33   WARSZTATY MATEMATYCZNE DLA NAJMŁODSZYCH

seo joomla
DMC Firewall is a Joomla Security extension!