PRZYPOMINAMY I ZAPRASZMY

Już w najbliższą sobotę  wraz z Akademią Twórczego Rozwoju Bystrzak zapraszamy na Piknik Sąsiedzki. Czekamy na Państwa od godz. 14:30 na boisku SP53. A po pikniku zachęcamy do udziału w Nocy Muzeów. Szczególnie zapraszamy na Dar Pomorza, gdzie będzie można obejrzeć wystawę prac plastycznych uczniów naszego zespołu szkół.

Wesoła logopedia w 1a

Wesoła logopedia dziś zawitała do klasy 1a. Wykonaliśmy razem latające stwory i rakiety, które wydmuchaliśmy w kosmos.

Małgorzata Żukowska

Dar Pomorza

W czwartek, 10 maja dzięki uprzejmości dziadka Stasia Abrachama, pana Pawła Abrachama zerówki miały przyjemność zwiedzania statku muzeum Daru Pomorza. Poznaliśmy życie studentów na statku , zobaczyliśmy kajuty, wielkie żagle i mnóstwo innych ciekawostek. Panie Pawle bardzo dziękujemy.

seo joomla
Our website is protected by DMC Firewall!