Dzień z Eksperymentem w klasie piątej

Przelewają, mieszają, stawiają hipotezy, obserwują, wnioskują... Młodzi naukowcy w akcji!

15 stycznia Klasa V brała dziś udział w warsztatach, podczas których sprawdzili czy cień jest naprawdę czarny, badali gęstość substancji, wykonali podstawowe reakcje kwasów z zasadami. Stworzyli cień i połcień używając kilku źródeł światła.

Styczniowe spotkania z rodzicami

W najbliższy poniedziałek, 21 stycznia na godz. 17:30 zapraszamy na spotkania z rodzicami:

klasy 0- konsultacje

natomiast klasy 1, 2 i 5 zebrania podsumowujące pracę w pierwszym semestrze roku szkolnego.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

13 stycznia Kalinka z 1b i Kornelka z Ob razem ze starszym bratem pięknie wspierały Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Dziewczyny, jesteśmy z Was dumni! W weekend nasi wolontariusze z klas gimnazjalnych (11 osób) zebrali 7815 zł! Dzisiaj z radości pomagania, tego wyjątkowego nastroju niewiele pozostało. Nie damy się, prawda?

Obraz może zawierać: 3 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją, dziecko i na zewnątrz

Warsztaty z elektryczności w zerówce

14 stycznia klasę 0b odwiedziła p. Agata - nauczycielka fizyki. Łączyliśmy obwody elektryczne, uruchamialiśmy silnik, a przede wszystkim powtórzyliśmy zasady bezpieczeństwa podczas korzystania z urządzeń elektrycznych. Gratka dla przyszłych inżynierów!

Zajęcia profilaktyczne w klasie OA

W ramach zajęć programu wychowawczo - profilaktycznego grupa OA spotkała się 11 stycznia z p. pedagog. Pani Asia przeprowadziła pogadankę na temat współpracy, szacunku, zasad savoir-vivre.

Pomaganie jest fajne!

11 stycznia klasa 1c uczyła się, jak można pomagać innym zarówno ludziom jak i zwierzętom. Zwieńczeniem zdobytej wiedzy był plakat wykonywany w grupach. Dzieci dzięki temu uczyły się również współpracy oraz właściwej komunikacji w grupie.

seo joomla
Our website is protected by DMC Firewall!