Lapbooki

Bardzo proszę, aby na najbliższe zajęcia z lapbooków ( czwartek 15 listopada ) dzieci przyniosły 4 arkusze papieru technicznego lub brystolu w świątecznych kolorach ( zielony, niebieski, czerwony) oraz ozdoby wg uznania ( cekiny, brokat, guziki, wstążeczki materiałowe). Będziemy przygotowywać świąteczne niespodzianki dla rodziców;).

Ania Gosińska

Zajęcia dodatkowe w dniach próbnych egzaminów

Drodzy Rodzice informujemy, iż w dniach 20,21,22 listopada w związku z próbnymi egzaminami gimnazjalnymi i szkoły podstawowej świetlicowe zajęcia dodatkowe zostają odwołane.

Konsultacje

W najbliższy wtorek, 13 listopada w godz. 17:00-18:00 odbędą się konsultacje w wychowawcami i nauczycielami.

Zapraszamy!

12 listopada

Drodzy Rodzice, informujemy, że w związku z uchwałą sejmu najbliższy poniedziałek, 12 listopada jest dniem wolnym.

Spotkanie ze Strażą Miejską

8 listopada klasa 0b miała wyjątkowe spotkanie z funkcjonariuszami Straży Miejskiej . Zdecydowanie jedne z najlepszych naszych warsztatów i spotkań. Widać po uśmiechach. Dziękujemy!

100 - lecie Niepodległej

8 listopada w naszej szkole odbyło się wyjątkowe święto. Uczta muzyczna, teatralna i taneczna. Wszystko wspaniale przygotowane przez uczniów klas Vsp i III gimnazjum wspieranych przez najmłodszych uczniów. Na uroczystości gościliśmy radną miasta Gdyni - p. Maję Wagner. Dziękujemy!

Młodzi architekci

7 listopada dzieci z grupy 0A i 0C (ze Szkoły dla Dzieci Niedosłyszących) uczestniczyły w warsztatach "Poznaj i zbuduj Gdynię" w Obserwatorium Zmian. Przyszłość naszego miasta w rękach takich architektów wygląda obiecująco !

Zajęcia pozalekcyjne

Informujemy, iż w związku z uroczystością z okazji święta Niepodległości czwartkowe zajęcia parateatralne oraz lapbooki nie odbędą się.

seo joomla
Our website is protected by DMC Firewall!